Sveika prisijungusi į WoW University Bendruomenės klubą!

Čia prasideda tavo profesinio augimo ir asmeninio tobulėjimo kelionė. Smagiausia tai, kad tu esi laisva rinktis kur, kaip, kokiu tempu ir su kuo nori keliauti. Mūsų šūkis „Auk komforto zonoje“. Bendruomenė yra visada pasiruošusi tau ištiesti pagalbos ranką, tiesiog tu to turi norėti. Kiekviena kelionė kupina atradimų, pažinčių ir patirčių. WoW University Bendruomenės klubas - tai saugi aplinka ne tik atvirai dalintis, ieškoti atsakymų, mokytis naujų dalykų ar eksperimentuoti, bet tai - ir itin palaikančių moterų bendruomenė.

Ką mes veikiame klube?

  1. Bendraujame!

Greičiausia ir smagiausia komunikacija su kitomis bendruomenės narėmis Facebook grupė.

Čia diskutuojame kartu su kitomis narėmis, aptariame mokymosi metodus bei formuojame naujus įgūdžius, skelbiame renginių anonsus, aprašymus, kasdieninius iššūkius. Viskas ką reikia padaryti, tai susirasti mūsų grupę Facebook’e  - WoW Bendruomenės klubas. Jungiantis labai svarbu, kad atsakydama į klausimus teisingai nurodytum savo el.pašto adresą, kuriuo susikūrei paskyrą įsigydama narystę. Atsidariusi nuotrauką, spustelėk mėlyną mygtuką „Join Group“ ir mes Tave pridėsime.

  1. Mokomės!

WoW University Bendruomenės klubo mokymų platformoje jau turime 75+ mokymų įrašų, kurie apima pagrindines gyvenimo sritis – asmeninį tobulėjimą, profesinį augimą, emocinę sveikatą ir gyvenimo būdą. Taip pat kartais jus nustebinsime ir “live” paskaitomis, kurių metu galėsi aktyviai užduoti klausimus dėstytojams, diskutuoti su kitomis narėmis, išbandyti įvairias praktikas ir reflektuoti kaip sekėsi.

  1.   Draugaujame!

Plėsti pažinimo ratą, gilinti žinias, reflektuoti apie tai, ką išmokome, dalintis savo žiniomis ir patirtimi, būti viena kitos įkvėpimu, palaikymo komanda - tai yra tai, ką mes veikiame WoW University Bendruomenės klube. Kviečiame tave išbandyti nuostabią iniciatyvą  -  “Savaitės bičiulė

  1.   Klausomės!

Mokytis gali vairuodama, bėgiodama, vaikščiodama ar kitaip leisdama laiką. Tam mes esame paruošę Tinklalaides.

  1. Dalinamės savo žiniomis! `             

WoW Bendruomenės klubo narės yra ne tik klausytojos, bet ir kūrėjos. Jeigu esi savo srities ekspertė ir noris pasidalinti savo žiniomis, kviečiame tave tapti WoW University Bendruomenės klubo dėstytoja!

  1.   Plečiame pažinčių ratą!

Kartą per mėnesį Wow University Bendruomenės klubo narės renkasi į kontaktų vakarus (networking), kurie būna teminiai, su ekspertais. Tai puiki proga susipažinti su WoW Universuty Bendruomenės klubo narėmis, apsikeisti kontaktais, plėsti savo pažinčių ratą.

  1.   Planuojame!

Mums labai svarbu, kad jūs galėtumėte planuoti savo laiką ir dalyvauti paskaitose, tad sudarome renginių kalendorių.

  1.   Skaitome!

Knyga - tai kelionė į nepažįstamus pasaulius. Įkvepiančios istorijos, liūdnos istorijos, nuotaikingos ar kvapą gniaužiančios, lengvos istorijos, pamokančios istorijos - visos jos slepiasi knygų puslapiuose ir laukia būti perskaitytos. Knygų klubas - tai erdvė, kur dalijamasi įspūdžiais, citatomis, mintimis, diskutuojama su knygų autoriais ir renkamos naujos knygos skaitymui.  Juk skaityti drauge smagiau.

  1. Susipažįstame!

Mes norime tave pažinti, tad kviečiame užpildyti savo asmeninę anketą. Išsiaiškinę Tavo poreikius ir sužinoję, kokia kryptimi ir kokiu tempu nori keliauti, pateiksime Tau rekomendacijas, kurias pritaikiusi, lengviau sieksi rezultatų veikloje bei veiksi taip, jog neapleistum nei vienos gyvenimo srities. Prisijungus prie mūsų, realizuoti save veikloje, būti džiaugsminga, pailsėjusia ir patirti prasmės jausmą taps kur kas lengviau. Būk matoma! Tapk aktyvia bendruomenės dalimi!

  1.   Turi klausimų? Susisiekime!

Jei iškilo nesklandumų ir negali prisijungti prie vienos ar kitos platformos, susisiek su mumis žemiau nurodytais kontaktais:

El. paštu: [email protected]